Bilgisayarın ve internetin tüm işletmelere girmesiyle ürün tanıtım kataloglarının dijital ortamda sunulması giderek önem kazanmıştır.

Dijital katalog ürünlerinizi veya hizmetlerinizi görsel olarak etkileyici bir şekilde müşterilerinize internet sitenizden veya CD üzerinden (interaktif cd) sunmanızı sağlamaktadır.

Birim maliyeti Ofset baskı kataloglarla karşılaştırılamayacak kadar düşüktür. Tasarımı bir kez yaptırdıktan sonra dilediğiniz kadar müşterinize ulaştırabilirsiniz.

Dijital Kataloğu diğer pazarlama formatlarından farklı yapan nedir?

  • Halen kullanılmakta olan slayt gösterileri ve tanıtım CD lerinden farklı olarak hiçbir yardımcı program gerektirmeden izlenebilir.
  • Flash ve html tabanlı hazırlanan ürünlerden farklı bir yazılımla hazırlanan dijital katalog bir çok yeniliği de beraberinde getirmektedir.
  • Diğer yöntemlerle hazırlanmış çalışmalara oranla çok daha hızlı ve düşük maliyetle güncellenebilmektedir.
  • Kullanımı son derece kolay olup temel seviyedeki bir bilgisayar kullanıcısı bile kolaylıkla sayfalar içinde gezinip, yerleştirilen akıllı butonlar sayesinde istediği ürünün bulunduğu sayfaya direkt erişebilir.
  • Görsel açıdan kesinlikle eski yöntemlerden daha etkili daha dikkat çekicidir.
  • Düşük dosya ebatlarında olması indirmek (download) için kolaylık sağlar.

 

interaktif-cd

Eski bir internet tarayıcısı kullandığınız için sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsunuz. Sorunsuz bir internet deneyimi için Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.