kurumsal-kimlik-tasarimi

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

Egrafik olarak kurumsal kimlik çalışmalarında kurumlarınız için; Amblem (logo) tasarımı, Antetli Kağıt, Broşür, İnteraktif CD, Kimlik Kartı, Afiş, El ilanı, Kartvizit, Föy Dosya, Katalog, Kartvizit CD, Araç Giydirme Tasarımı, Bilboard, Fatura, Zarf, Klasör, İnternet Sitesi, Tebrik Kartları, Promosyon, Raket, Billboardi Tabela gibi ihtiyaçlarınızın tasarımlarını yaparak firmanızın fark edilmesini ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlarız.


İyi hazırlanmış Kurumsal Kimlik firmanıza şunları sağlar:

  • Firma adının belleklere yerleşmesi
  • Firma özelliklerinin görsel hızda aktarılması (dinamizm, yenilikçilik vb.)
  • Ürün ve hizmetlerin kalite garantisi
  • Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumları hakkında ilk bilgileri iletmesi
  • İlk bakışta rakiplerden ayrılma

Kurumsal Kimlik dönemsel olarak yenilenmeye de ihtiyaç duymaktadır. Firma ve pazar geliştikçe “farkı fark ettirmenin” en etkili yolu bunu imaja yansıtmak, diğer bir deyişle, önyargıyı aşacak kadar etkili ve dolaysız, yani görsel yoldan anlatmaktır.

Markanız için yaratıyor, markanız için çalışıyoruz…

Eski bir internet tarayıcısı kullandığınız için sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsunuz. Sorunsuz bir internet deneyimi için Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.