İnternetin en etkili medya çağı olduğu günümüzde, ürünlerinizi etkili bir şekilde tanıtmanın yolu çarpıcı ve kullanışlı tasarımlar meydana getirip bunu hedef kitlenize ulaştırmaktır. Sitenin oluşturulması kadar hedef kitleye duyurulması da önemlidir.

Egrafik olarak siteler hangi ölçekte olursa olsun sitelerin arama motoru optimizasyonu yapılarak tüm arama motorlarına kayıtları yapılmakta ve arama sitelerinde üst sıralarda yer alınması için çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Sizde web sitesi yaptırarak hızla büyüyen sanal dünyada rakiplerinizle mücadele ederek yeni müşteriler kazanmalısınız.

Neden web sitem olmalı ki?
  • Dünyanın %70 inin online olduğu günümüzde onlara ulaşmak için web siteniz olmalı.
  • Rakiplerinizin zaten web sitesi var, daha ne kadar geriden gitmeyi düşünüyorsunuz? Hemen harakete geçmelisiniz.
  • Web sitesi size dünyanın her yerinden yeni müşteriler kazandırarak müşteri kitlenizi genişletir.
  • Web siteniz üzerinden yaptığınız her reklam, tanıtım ve promosyon unutmayın ki çok geniş bir alana hitap edecektir.
  • Pek çok kişi piyasa araştırmalarını gece yapar. Web siteniz olduğu sürece firmanız 24 saat aktif olarak hizmet verecektir.
  • Gazete, dergi ve bilboard reklamlarınızda web adresinizi vermeniz firmanıza güvenilirlik ve ulaşım kolaylığı sağlar.
  • 2007 yılı istatistiklerine göre online alışveriş miktarı 233 milyon dolara yükselerek önceki yılları ikiye katlamıştır. Sizde bu kervana katılarak karınızı arttırmalısınız.
  • Web sitenizi kullanarak müşterilerinizi eğitebilir zamandan ve elemanlarınızdan tasarruf edebilirsiniz.
  • Unutmayın ki web siteleri düşük maliyetli olmasına rahmen en geniş kitleye ulaşan reklam çeşididir.
  • “Web siteniz var mı?” sorusuna gururla “evet” diye cevap verebilirsiniz.

Unutmayın ki amatörce yapılmış bir web sitesi firmanızın prestijini zedeleyerek potansiyel müşterilerinize güven hissi vermeyerek onları sizden uzaklaştırır.

Nasıl çalışıyoruz?

İşinizi ilerletmeniz, daha çok müşteriye doğru zamanda ulaşabilmeniz ve her gün yaptığınız işleri daha hızlı, etkin ve daha az masrafla yapabilmek için web sitesine ihtiyaç duyarsınız.

Biz de bu bilinçle hareket ederek size en uygun web tasarım projesini oluşturur, ayrıntılarını sizinle tartışırız.

Projelerimizin asıl amacı size internette yeni bir iş şekli getirmektir.

Web tasarım proje ayrıntılarımızı belirledikten sonra, projeyi hayata geçirmek için hangi teknolojileri kullanacağımız, şirket personelinin projeyi kavrayabilmesi için hangi araçları geliştireceğimiz proje devamlılığı için hayati önem taşır.

Bu nedenle web tasarım, programlama, tanıtım ve işleyiş planlamasında şirketinizin çalışma prensiplerine en uygun koşulları sağlamaktayız.

Web tasarım yapılacak iş kolu hakkında ayrıntılı bilgi toplaması,

İş kolu hakkında, benzer faaliyetler gösteren firmaların web siteleri incelenerek, raporlanması,

Firmanın asıl hedefinin iyi belirlenerek, bu hedefin web tasarımında nasıl yansıtılacağının belirlenmesi,

Firmaya en uygun web tasarımın hazırlanması.

Sonuç olarak belirlenen web tasarım üzerinde ekip olarak görüşler değerlendirilir ve nihai web sitesi çatısı oluşturulur.

İnternetin zaman ve mesafe gibi kavramları yok edip yepyeni bir ticaret şekli yarattığı günümüz de, hazırladığımız web siteleri tek başlarına hiçbirşey ifade etmemektedir.

Web sitelerinin etkin tanıtım için arama motorlarının çalışma prensiplerine uygun programlama yapılmalıdır. Sonrasında, tüm yerli arama motorlarına ve önemli tüm yabancı arama motorlarına sitenin kaydı yapılmaktadır.

Bununla birlikte önceden belirlenmiş sektörel indekslere web sitesi bildirileri yapılmaktadır. Projemizin işleyişi esnasında ise teknik bakım ve destek için daima sizinle etkileşim içinde oluruz. İşleyiş esnasında daha iyi sonuçlar alabilmek için sizlere sürekli danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Referanslarımız için tıklayınız.

Eski bir internet tarayıcısı kullandığınız için sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsunuz. Sorunsuz bir internet deneyimi için Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.