Facebook, twitter gibi sosyal ağlar yada google gibi arama motorlarında reklam verip ulaşılabilirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak için bizimle iletişime geçin.

Google’da reklamlar, en saygın ve tarafsız online bilgi kaynağı olan Google arama sonuçlarının hemen yanında belirir. Google’a reklam verdiğinizde, reklamlarınızın görünmesini tetikleyecek anahtar kelimeleri siz seçersiniz. Reklamlarınız sadece, kullanıcılar sizin ürününüz ya da hizmetinizle ilgili aramalar yaptığında görüntülenecektir.

Yüksek yatırım geri dönüşü

Google Adwords tıklama başı maliyet sunar. Böylece, reklamlarınız görüntülendiği zaman değil, sadece tıklandığı, yani potansiyel müşterileriniz size ulaştığı zaman ödeme yapacağınız anlamına gelir. Bu sayede yüksek yatırım dönüşü elde edersiniz.

Google, gelişmekte olan online fırsatlar ve geleneksel medya ile karşılaştırıldığında pazarlama bütçenizi harcamanın en verimli yoludur. Bu yüzden Ford, Digiturk, Nike ve HP gibi müşterilerimizin potansiyel müşterilere ulaşmada en etkin yöntem olarak Google Reklamlarını kullanmaları bizi şaşırtmamaktadır.

Adwords Qualified Company olan bünyemizdeki, alanındaki en iyi, en deneyimli ve kendini işine adamış profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından kampanyalarınız hazırlanır ve yönetilir. Ayrıca, kendi geliştirdiğimiz akıllı sistemler, iş hedeflerinize, rakip ve piyasaya analizlerine uygun olarak kampanyalarınızı otomatik olarak kontrol eder ve iyileştirir. Kampanyanız başladıktan sonra istediğiniz sonuçlara ulaşmanız için gereken tüm çalışmalar etkili bir şekilde gerçekleştirilir. Yapılan tüm çalışmaların sonuçları bilginize sunulur. Google reklam kampanyalarınıza ek olarak, ziyaretçilerinizi daha iyi anlamanız ve web sitenizi daha verimli hale getirmeniz için önerilerde bulunulur.

Ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterileriniz size Google ve Facebook reklamları ile ulaşsın.

Eski bir internet tarayıcısı kullandığınız için sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsunuz. Sorunsuz bir internet deneyimi için Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.