edirne-logo
Logo işletmenizin kimliğinin bizzat bedenidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. “Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır”

DETAYLI BİLGİ

 


afis
Afiş bir haber, bir olayı, bir ürünü yada bir fikri sanatsal ve kültürel açıdan topluma duyurmak amacıyla, değişik yüzeyler üzerine yapılan ve belirli boyutlarda hedef kitlenin görebileceği yerlere asılan duyurulardır.

DETAYLI BİLGİ

 


brosur

Gün içerisinde elimize bir şekilde geçen onlarca broşür bulunmaktadır.Fakat hangi biri ya da onlarcası arasından hangisi aklımızda kalır gün sona erdiğinde… Elbette ki en başarılı dizayn edilmiş…

DETAYLI BİLGİ

 


el-ilani

El ilanları genellikle tek taraflı basılan kısa ve öz metinler içeren duyuru ilanlarıdır. Firma ve ürünlerinin tanıtımı konusunda el ilanı çok önemli bir yere sahiptir.

DETAYLI BİLGİ
ambalaj
İyi ve doğru tasarımı yapmak, her ambalaj tasarımcısının amacıdır. Ancak, herhangi bir ambalajın iyi olarak nitelendirilebilmesi için, görünüş, ağırlık, fiyat, kullanım kolaylığı, koruma gibi faktörler göz önüne…

DETAYLI BİLGİ

 


edirne-kartvizit
Firmanızın akıllarda daha iyi yer edebilmesi ve daha iyi bir imaja sahip olabilmesi için kartvizit tasarımınızın da doğru planlanmış ve iyi tasarlanmış olması gerekmektedir.

DETAYLI BİLGİ

 


edirne-katalog

Firmanızın kimliğini, yaptığı işleri, ürünlerini ve müşterilerini tanıtan basılı kaynaklar katalog olarak adlandırılır. Şirket kişiliğine önem veren her firma katalog bastırmayı önemsemektedir…

DETAYLI BİLGİ

Eski bir internet tarayıcısı kullandığınız için sitemizi düzgün görüntüleyemiyorsunuz. Sorunsuz bir internet deneyimi için Chrome veya Firefox gibi bir tarayıcı kullanmanızı öneririz.